Klaipėdos irklavimo meistrų klubas Naujienos Klaipėdos irklavimo meistrų klubas “Dangės yriai”
    Šiauliuose vyko Salduvės regata, kurioje pirmą kartą šiame sezone kartu su Latviais ir kitomis geriausiomis Respublikos Meistrų amžiaus grupės įgulomis išbandė jėgas „DANGĖS YRIŲ“ klubo irkluotojai. 2x valčių klasėje „DANGĖS YRIŲ“ moterų dvivietė, Vida Stačkutė-Šatienė ir Vita Rimkienė, startavo viename plaukime su vyrais. Tik galingas priešinis- šoninis vėjas neleido joms atsilaikyti prieš pirmaisiais buvusius Rimantą Baką ir Alfredą Raščių. Finišo teisėjai taip azartiškai stebėjo vykstančią kovą, kad užmiršo nuspausti chronometrus, kad užfiksuoti plaukimo laikus. MM4- valčių klasėje pirmavo latviai Artis Kamols, Konstantins Kalnberzs, Vilnis Priediens, Aivars Pilveris (04:27.68) prieš 12 metų vyresnius Jurį Lusį, Jurį Grikį, Andrį Buls, Juhaną Paalo (04:38.88). Be konkurencijos pirmavo MW1x valčių klasėje latvė Laila Lapina (05:26.41), MW4- valčių klasėje latvės - Inguna Trense, Inara Brenca, Liana Salzemniece, Baiba Strautmane (04:56.70), o MW4x valčių klasėje - Birutė Gečiauskienė, Nijolė Savickytė, Nijolė Kondrotienė, Audronė Dumšienė (04:10.5). MM1x valčių klasėje visoje trasoje vyko aštri kova tarp „DANGĖS YRIŲ“ vienvietininkų, Arūno Šato ir Eimanto Laucevičiaus. Trukdė irkluoti labai stiprus priešinis-šoninis vėjas. Matyt todėl šį kartą nulėmė patirtis ir meistriškumas. Pirmas finišavo Arūnas Šatas (04:56.6), Eimantas Laucevičius (05:03.6).
    “GINTARINIŲ IRKLŲ” REGATA Šiais metais į „Gintarinius irklus“ vėl susirinko stipriausi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos vyresnio amžiaus irklavimo meistrai, besirungiantys 1000m distancijoje. MM2x valčių klasėje jaunesniųjų grupėje laimėjo M.Izotov, D.Ovechko 3:14,14 RUS Dynamo, vyresniųjų – G.Astachov, V.Meikališs 3:26,77 RUS/LAT, Dynamo/Jurmala. MM4- valčių klasėje jaunesniųjų grupėje laimėjo M.Beknazarov, L.Ostrowski, V.Zhovner, S.Aripov 3:15,82 RUS Dynamo/CSKA, vyresniųjų - V.Antanavičius, K.Adomaitis, R.Bakas ir A.Raščius 3:36,20 LTU VIMK. MM4+ valčių klasėje neprilygstami buvo Y.Kartoshkin, A.Khmelnicky, V.Pereverzev, V.Rozhkov, vair. O.Rozhkova 3:38,46 RUS Dynamo/CSKA. MM1x  valčių klasėje jauniausiųjų grupėje laimėjo A.Sova 3:48,47 RUS Kaliningradas, vyresniųjų – B.Lesuk 3:45,73 RUS Dynamo, antras buvo V.Peškauskas 3:52,76 LTU Academia Remigum, vyriausiųjų grupėje nugalėjo Arūnas Šatas 4:04,49 LTU Dangės yriai, antru liko V.Lakštauskas LTU VIMK. MW2x valčių klasėje finiše išplėšė pergalę T.Ustuzhanina, T.Stekolshykova 3:56,40 UKR prieš Vidą Stačkutę-Šatienę su Vita Rimkiene 3:56,53 LTU Dangės yriai. MW4- valčių klasėje neprilygstamos buvo U.Lutoškin, R.Line, V.Galanska, V.Antone 3:58,89 LAT/EST. MW1x valčių klasėje laimėjo S.Gosa 4:14,92 LAT Jurmala. MW4x valčių klasėje pirmosiomis buvo  N.Kundrotienė, N.Savickytė, A.Dumšienė ir B.Gečiauskienė 3:52,57 LTU  VIMK/Navis, MM4x valčių klasėje vėl nepavejami buvo G.Astakhov, V.Meikalish, M.Izotov, D.Ovechko 3:19,42  RUS/LAT Dynamo/Jurmala. Regatos nugalėtojų parodyti rezultatai yra labai aukšto lygio. Daugelis nugalėtojų pretenduos į nugalėtojų laurus ir Pasaulio Meistrų Čempionate Hazewinkelyje (Belgija). Jiems ši regata labai svarbi, siekiant patikrinti ir palaikyti savo pajėgumą. Žinoma, ji svarbi ir visiems tiems, kas vis dar randa džiaugsmo lenktyniaudami su bendraamžiais, gyvena toli nuo Vokietijos puikių irklavimo trasų ir nori pajusti, kad irklavimas tikrai yra sportas visam gyvenimui, ir sužinoti, kokius rezultatus galėtų pasiekti. Ateityje „Gintarinių irklų“ regata galėtų tapti dar didesniu traukos centru meistrų irklavimui, nes birželio mėnesį tai vienintelė Meistrų regata tarptautiniame kalendoriuje.
    PASAULIO IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATA  HAZEWINKEL Šiais metais buvo užfiksuotas rekordinis skaičius startavusiųjų:  startavo 3267 irkluotojai 3971 įguloje iš 46 šalių ir iš 667 irklavimo klubų. Buvo lenktyniaujama 11 amžiaus grupių. Vyriausiam iš JAV buvo 90 metų, o vyriausiai moteriškei iš Rusijos – 89. 25 irkluotojai atstovavo Lietuvos irklavimo klubus.  Vyriausias iš Lietuvos startavo Karolis Nutautas – 73 metų. Šeši irkluotojai į Lietuvą grįžo su nugalėtojų medaliais, trys iš jų Vida Stačkutė-Šatienė, Vita Rimkienė ir Arūnas Šatas – į Klaipėdą, Nijolė Kundrotienė - Vilnių, Nijolė Savickytė - Kauną ir Stasys Valauskas - Šiaulius. Vida su Vita startuodamos kartu laimėjo WD 2x valčių klasėje ir dar po kartą laimėjo startuodamos internacionalinėse komandose: Vida – WD 4x valčių klasėje, Vita WC 8+ valčių klasėje. Arūnas laimėjo ME 1x valčių klasės plaukimą. Stasys Valauskas laimėjo MC 2x valčių klasės plaukimą kartu su Vygantu Audiniu, atstovavusiu Anglijos Norvich irklavimo klubą. Abi Nijolės pirmos buvo WC2x plaukime, be to Nijolė Kundrotienė tris pergales pelnė internacionalinėse komandose WD 8+, WE 4x ir MixE 2x.                                                           Rezultatus galite rasti čia:
2015 Rugsėjo 10-13
    LATVIJOS IRKLAVIMO ČEMPIONATAS  Šiais metais dėl įvairių priežasčių neįvyko Baltijos šalių irklavimo čempionatas. Lietuvos irklavimo čempionatas vyko neįprastu laiku paskutinį liepos savaitgalį, kai dalis irkluotojų meistrų dalyvavo Europos Meistrų Regatoje Miunchene. Todėl daug irklavimo meistrų iš Baltijos šalių ruošdamiesi Pasaulio Irklavimo Meistrų Regatai susirinko į Latvijos Čempionatą. Buvo sudarytos sąlygos dalyvauti 2-3 valčių klasių plaukimuose. “Dangės yrių” Klubą atstovavo Vida Stačkutė Šatienė, užėmusi antrą vietą 1x valčių klasėje, praleidusi į priekį Nijolę Grazienę iš Vilniaus. 4- valčių klasėje Vida Stačkutė Šatienė įguloje su latvėmis taip pat užėmė antrą vietą. Arūnas Šatas 1x valčių klasėje buvo pirmas.                              Rezultatus galite rasti čia:
2016 Rugpjūčio 13
    MEDALIŲ LIETUS PASAULIO IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATOJE  KOPENHAGOJE Šiais metais į Regatą susirinkoko 2717 dalyvių iš 45 šalių 581 klubo, kurie 3537 įgulomis 7 valčių klasėse startavo 11 amžiaus grupių nuo 27 iki 90 metų. Iš Lietuvos atvyko 34 irkluotojai, trys iš jų atstovavo Klaipėdos irklavimo meistrų klubą “Dangės yriai”. Septyni iirkluotojai grįžo į Lietuvą su medaliais. Visi mūsų klubo irkluotojai grįžo su medaliais! Vida Stačkutė Šatienė su Vita Rimkiene laimėjo plaukimus WD2x ir WE4x valčių klasėse. Be to tarptautinėse įgulose Vita Rimkienė nugalėjo WC8+, WD8+ ir MixD4x, o Vida Stačkutė Šatienė WH8+ valčių klasių plaukimuose. Arūnas Šatas laimėjo savo amžiaus MF1x  ir jaunesnio amžiaus ME1x valčių klasių plaukimus. Vida Stačkutė Šatienė ir Arūnas Šatas Mix2x valčių klasėje buvo antri. Medalius parsivežė ir 5 plaukimus MixE2x, MixE4x, WD8+, WE4x ir WD2x laimėjusi Nijolė Grazienė iš Vilniaus Žalgirio, Birutė Gečiauskienė, Audronė Dumšienė iš Vilniaus Žalgirio laimėjusios WE4x plaukimą ir Nijolė Savickytė iš Kauno kartu su Nijole Graziene irklavusi WD2x.                              Rezultatus galite rasti čia:
2016 Rugsėjo 08-11
    KLAIPĖDOS MIESTO GERIAUSIŲ SPORTININKŲ APDOVANOJIMŲ VAKARAS Klaipėdos miestas džiaugėsi ir Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ irkluotojų laimėjimais vandens takeliuose. Vita Rimkienė, Vida Stačkutė Šatienė, Arūnas Šatas ir Raimondas Stonkus už puikų dalyvavimą Europos irklavimo meistrų ir Pasaulio irklavimo meistrų Regatose buvo pakviesti į 2016 metų Klaipėdos miesto geriausių sportininkų apdovanojimų vakarą. Sveikinimo kalbą tarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, rankas spaudė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas, Ugdymo ir kultūros departamento direktorė Nijolė Laužikienė. Dar kartą prisiminta, kad iš Pasaulio irklavimo meistrų Regatos Kopenhagoje į Klaipėdą buvo parvežti 10 aukso medalių, o iš Europos Irklavimo meistrų Regatos Miunchene – 5 aukso medaliai.
    SVEIKINAME KAROLĮ NUTAUTĄ, Vidos Stačkutės trenerį, Sausio 22 dieną švenčiantį 75 metų jubiliejų! Linkime daug sveikatos ir sėkmės įveikiant visas kliūtis! Jūsų meilė irklavimui ir tai, kad treniruojatės 5 kartus per savaitę, mums pavyzdys vertas užsidegimo ir įgyvendimo!                                                                                       „Dangės yriai“
    IX PASAULIO MEISTRŲ ŽAIDYNĖS OKLANDAS 2017 Balandžio 21-30 d.d. Naujojoje Zelandijoje Oklande su šūkiu „Už meilę sportui!“ vyko IX Pasaulio Meistrų Žaidynės. 28 sporto šakose kovojo 28578 dalyviai, tarp jų 1164 irkluotojai. Vyresnio amžiaus sportininkų (meistrų) sportinių rezultatų siekimas Lietuvoje nėra remiamas, todėl Žaidynėse dalyvavo tik labai mylintys sportą arba tuo pačiu norintys pamatyti išsvajotą Naująją Zelandiją sportininkai, turintys pakankamai lėšų, galintys skirti tam dalį atostogų arba esantys užtarnautoje pensijoje. Lietuvos irklavimą atstovavo 13 irkluotojų iš 4 sporto klubų: Kasparas Adomaitis, Liutauras Adomaitis, Stefanija Briedienė, Arvydas Dulinskas, Aušra Lingienė, Ričardas Paškauskas – iš Vilniaus irklavimo klubo 8+, Audronė  Dumšienė, Birutė Gečiauskienė, Nijolė Grazienė – iš Vilniaus irklavimo meistrų klubo „Žalgiris“g, Jūratė Cecilija Kalvaitienė, Vida Stačkutė Šatienė, Arūnas Šatas – iš Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“g ir Karolis Nutautas iš Trakų irklavimo klubo „Academia remigum“. Iš Oklando į Klaipėdą Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ irkluotojai grįžo su 4 medaliais.  Vida Stačkutė Šatienė parsivežė 2 aukso medalius, amžiaus grupėje virš 60 laimėjusi plaukimą mišrioje porinėje dvivietėje, irkluodama su Arūnu Šatu, ir tarptautinėje moterų aštuonvietėje – su amerikietėmis ir kanadietėmis. Arūnas Šatas antrą medalį pelnė irkluodamas tarptautinėje vyrų aštuonviečių įguloje, iškovojęs bronzos medalį. Vilniečiai parsivežė 6 medalius.  Nijolė Grazienė puikiai kovojo kartu su  bendraklubėmis Audrone  Dumšiene, Birute Gečiauskiene ir latve Sandra Gosa moterų tarptautinėje keturviečių porinių įguloje amžiaus grupėje virš 55 ir pasipuošė sidabro medaliais. Vėliau mišrioje tarptautinėje keturviečių porinių įguloje amžiaus grupėje virš 55 Nijolė Grazienė iškovojo aukso medalį, o Audronė Dumšienė, Birutė Gečiauskienė, Trakų irklavimo klubo „Academia remigum“ atstovavęs Karolis Nutautas ir latvis Konstantins Kalnberzs mišrioje tarptautinėje keturviečių porinių įguloje amžiaus grupėje virš 60  užėmė antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliais. Daugiausiai medalių 3 iškovojo Karolis Nutautas. Be jau minėtos mišrios keturvietės sidabro Karolis  amžiaus grupėje virš 75 laimi aukso medalį vienviete ir bronzos medalį dviviete porine su australu Mervyn Tippett.                              Rezultatus galite rasti čia:
    PERGALĖS PASAULIO IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATOJE  BLEDE (SLOVENIJA) 2017 Rugsėjo 6-10 dienomis Blede (Slovenija) vyko Pasaulio irklavimo meistrų regata, kurioje 7 valčių klasėse 11 amžiaus grupių nuo 27 iki 92 metų amžiaus dalyvavo virš 4500 irkluotojų, atstovavusių 862 irklavimo klubus iš 46 šalių. Regatoje dalyvavo virš 6000 įgulų. Penkias dienas nuo aušros iki sutemų kas 3 minutės į startą stojosi vis naujos įgulos. Takeliuose virė nuožmi kova. Ne vieną plaukimo baigtį lėmė fotofinišas. Rengėjų komanda vos spėjo sveikinti nugalėtojus ir kabinti laimėjusiems medalius. Iš lietuvos dalyvavo 26 irkluotojai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Trakų ir Klaipėdos irklavimo klubų. 6 iš jų pasidabino nugalėtojų medaliais. Gražiausią pergalę keturvietėje porinėje amžiaus grupėje virš 50 šventė Vida Stačkutė Šatienė, Vita Rimkienė, Nijolė Savickytė ir Nijolė Grazienė fotofiniše atsilaikiusios prieš vieną iš stipriausių regatos įgulų vokietaičių keturvietę, įrininkaujamą. Irkluojant jungtinėse lietuviškų klubų įgulose sėkmė lydėjo dvivietę porinę irklavusias amžiaus grupėje virš 50 Nijolę Savickytę su Nijole Graziene, mišrią keturvietę porinę amžiaus grupėje virš 60 laimėjusius, Vidą Stačkutę Šatienę, Vitą Rimkienę su Arūnu Šatu ir Karoliu Nutautu.  Vida Stačkutė Šatienė su Arūnu Šatu laimėjo dvivietę porinę amžiaus grupėje virš 60. Rezultatas tenkino klubų įskaitos reikalavimus. Kiti medaliai iškovoti tarptautinėse įgulose. Laimėję savo plaukimą, Nijolė Grazienė pasidabino 5 medaliais (WD2x, WD8+, WD4x, MixE2x, MixE4x), Arūnas Šatas – 5medaliais (ME4x, MG4+, MF8+, MixF2x, MixF4x),  Vida Stačkutė Šatienė – 4 medaliais (WE4x, WD4x, MixF2x, MixF4x), Vita Rimkienė – 4 medaliais (WC8+, WD8+, WD4x, MixF4x), Nijolė Savickytė – 3 medaliais (WD2x, WD8+, WD4x) ir Karolis Nutautas medaliu iškovotu MixF4x. Pirmą kartą tokio lygio varžybose amžiaus grupėje virš 27 dalyvavo Tadas Savickis iš Klaipėdos irklavimo klubo „Dangės yriai“ ir baigė distanciją nepaskutinis. Tai kad Tadas ilgą laiką laikėsi lenktyniaujančių priekyje, teikia vilčių ateičiai.                              Rezultatus galite rasti čia:
2017 Rugsėjo 06-10
    LIETUVOS PORINĖ KETURVIETĖ PASAULIO IRKLAVIMO ČEMPIONAI  SARASOTA-BRADENTON, USA Pirmą kartą Lietuvos irklavimo istorijoje keturi Lietuvos irkluotojai, irkluodami vienoje valtyje, laimėjo Pasaulio Irklavimo Čempionato 4x plaukimą! Įsidėmėkite juos: tai Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius. Jie buvo stipriausi visose visose regatose, o Sarasotoje - niekam nepaliko vilčių! Gerai Pasaulio Irklavimo Čempionate startavo ir Lietuvos porinės dvivietės: Milda Valčiukaitė su Ieva Adomavičiūte ir Saulius Riteris su Mindaugu Griškoniu trasą pabaigė ketvirti.
2017 Rugsėjo 24-Spalio 1
    “Danės” Regata Šiais metais vyko jau 49-oji Danės regata. Meistrų grupėje 4+ valčių klasėje mūsų Klubo mergaitės Vita Rimkienė ir Vida Stačkutė Šatienė irklavo kartu su latvėmis Laila Lapina ir Lolita Kaufmane, nepalikdamos vilčių įguloms iš Vilniaus, Įrininkaujamoms Birutės Gečiauskienės ir Violetos Leknickienės, bei rygiečių įgulai, įrininkaujamai Vitos Antonės. Vienviete moterų tarpe neturėjo konkurencijos Laila Lapina. Vyrų 4+ laimėjo latviai Jūris Grikis, Konstantinas Kalnberzs ir Vilnis Priediens pasistiprinę vilniečiu Karoliu Nutautu. Mūsų Klubo vyrukai įrininkaujami Tado Savickio į prizininkus nepateko. Vyrų vienviete buvo nepralenkiamas Arūnas Šatas, palikęs antru Karolį Nutautą ir trečiu Alvydą Varną. Tadui Savickiui dėl amžiaus pridėtos sekundės neleido priartėti prie laimingojo prizininkų trejeto.
2017 Spalio 14-15
Klaipeda Masters Rowing Club
DANGĖS YRIAI
  Karaliaus Mindaugo Regata Lietuvos irklavimo federacijos Vykdomajam komitetui išmetus vyresnio amžiaus irkluotojų „Meistrų“ plaukimus iš „Gintarinių irklų“ regatos, paskubomis kaip kompensacija besiruošiantiems dalyvauti Europos ir Pasaulio irklavimo meistrų regatose buvo organizuota „Karaliaus Mindaugo regata“ Šiauliuose. Didžiausią krūvį organizuojant varžybas prisiėmė Kęstutis Butkus iš sporto klubo „Šiaulių irklavimo federacija“ ir Laimutės Šližauskienės vadovaujama Irklavimo teisėjų asociacija. Iniciatyvą palaikė latviai, kuriems trūksta varžybinės praktikos trasos takeliuose, o  Šiaulių irklavimo trasa arčiausiai Rigos. Irkluotojų iš Rusijos, Ukrainos ir Estijos, kurie paprastai dalyvauja „Gintarinių irklų“ regatoje, nesulaukėme. Regatoje dalyvavo 53 sportininkai, startavę 43 įgulose su 120 vietų. Įgulos nebuvo skirstomos pagal amžiaus grupes, nugalėtojai buvo nustatomi taikant amžiaus pataisą. Varžybos buvo labai įtemptos, nes teko įveikti trasą iki 4 kartų per dieną įvairiose įgulose. Vida Stačkutė Šatienė startavo MW2x, MW4-, MMix2x ir MMix4-, Vita Rimkienė – MW2x, MW4-, MMix2x ir MMix4-, Arūnas Šatas – MM1x, MM2x, MMix2x ir Mmix4-, Tadas Savickis – MM1x, MM8+, Mmix2x, Raimondas Stonkus – MM2x ir MMix4-.
    MEDALIŲ LIETUS EUROPOS IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATOJE Liepos 26-29 Miunchene vyko EUROPOS IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATA. Vėl puikiai pasirodė Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ irkluotojai. Pergales šventė  D grupėje 2x valtimi irklavusios Vita Rimkienė su Vida Stačkute Šatiene, vėliau jos dar laimėjo ir kartu irkluodamos tarptautinėse 4- ir 8+ įgulose E grupėje ir atskirai, Vita Rimkienė irkluodama tarptautinėje mišrioje 8+ įguloje C grupėje, o Vida Stačkutė Šatienė tarptautinėje 4x įguloje E grupėje. Be to Vida Stačkutė Šatienė laimėjo, irkluodama mišrioje 2x valtyje su Arūnu Šatu F grupėje. Arūnas Šatas pirmas finišavo irkluodamas 1x valtimi F grupėje, nugalėjo irkluodamas tarptautinėje 2x valtimi  G grupėje su australu Peter Macartney ir mišrioje tarptautinėje 8+ įguloje G grupėje. Tik 0,39 sek trūko Arūnui Šatui iki pergalės 1x G grupėje ir 4x tarptautinėje įguloje F grupėje. Gerai pasirodė ir Vilniaus irklavimo meistrų klubą „Žalgiris“ irkluotoja Nijolė Grazienė ir Audronė Dumšienė tarptautinėje 4x įguloje E grupėje finišavusios pirmos. Nijolė Grazienė dar laimėjo tarptautinėse įgulose 8+ D grupėje ir tarptautinėse mišriose 2x ir 4x įgulose F grupėje.  Alfredas Raščius ir Vytautas Lakštauskas 2x valtyje F grupėje finišavo penkti, o 8+ įguloje C grupėje buvo treti. Iš viso į Lietuvą Vida Stačkutė Šatienė parsivežė 5, Vita Rimkienė, Arūnas Šatas, Nijolė Gražienė – po 4 ir Audronė Dumšienė 1 aukso medalius.
  Latvijos Čempionatas Šiais metais Latvijos irklavimo čempionatas, kur buvo vykdomi taip[ pat ir vyresniojo amžiaus irkluotojų „Meistrų“ plaukimai, vyko savaitę anksčiau negu Lietuvos. todėl 12 Lietuvos vyresnio amžiaus irkluotojų nuvažiavo sudaryti latviams konkurencijos. Iš Klaipėdos „Dangės yrių“ MW2x valčių klasėje dalyvavo Vida Stačkutė Šatienė (58) su Vita Rimkiene(48) – 03:57,72, aplenkusios kitą lietuvaičių įgulą iš Vilniaus – 04:09,04, kurioje irklavo Birutė Gečiauskienė su Audrone Dumšiene, ir MM1x irklavęs Arūnas Šatas (65), laimėjęs savo plaukimą prieš latvius, Raimonds Mazpans (62) – 04:08,7, Raivis Svarups (45) – 04:16,3 ir Aivars Pilveris (60) – 04:32,7. Po latvės Sandros Gosos (57) – 03:32,8 finišavo Vilnietė Nijolė Gražienė (57) – 03:48,9, trečia Baiba Freimane (57). Antri paviene keturviete buvo Vilniečiai Alfredas Raščius (64), Rimas Bakas (68), Vytautas Lakštauskas (56), Ričardas Klevinskas (57) – 03:34,9, treti porine dviviete – Raimondas Kernazickas (62) su Alvydu Varnu (73). Rezultatai su amžiaus pataisomis.
  Lietuvos Čempionatas Šiais metais į Lietuvos Čempionatą, kaip niekad, susirinko labai mažai irkluotojų. Su mūsų Olimpine rinktine, bandė konkuruoti vienintelis irkluojantis treneris iš Klaipėdos Tomas Plauška ir dar septyni jaunimo iki 23 kategorijos irkluotojai. Olimpinę rinktinę sudaro 9 irkluotojai ir dar yra 9 jaunimo iki 23, kaip rezervo atstovai. Todėl atsilaisvinusius takelius užpildė dažnai antrą trečią distanciją įveikiantys jauniai ir net jaunučiai, atsilikdami nuo lyderių per ¼ distancijos. Matyt, tai „toliaregiškos“ Irklavimo Federacijos Vykdomojo Komiteto politikos pasekmė, kai iš Federacijos buvo išstumtos „nenorinčios“ Irklavimo Federacijos nariais būti sportininkus ugdančios biudžetinės organizacijos, o vietoje jų priimta „teisingai“ balsuojančių, bet irkluotojų visiškai neugdančių organizacijų. Lietuvos Čempionatas tapo visiškai nereikšmingos varžybos. Nedaug buvo ir vyresnio amžiaus irkluotojų „Meistrų“ grupėje, tačiau beveik tiek pat kaip jaunimo iki 23 ir suaugusiųjų kartu sudėjus. „Dangės yrių“ irkluotojai startavo vyrų vienviete ir moterų dviviete porine. Vyrų vienvietės buvo kartu paleistos su vyrų porinėmis dvivietėmis. Ir dviviečių ir vienviečių irkluotojai buvo skirtingų amžiaus grupių. Taikomos amžiaus pataisos. Iki paskutinių metrų virė arši kova, nes jaunesnis būdamas pirmas galėjo pralaimėti lėčiau irkluojančiam vyresniam. Nugalėtoju po laiko korekcijos vienvietininkų tarpe tapo Karolis Nutautas (77) 03:29,4, antras – Arūnas Šatas (66) 03:34,3, trečias – Vaidevutis Drotvinas (50) 03:52,6. Tarp vyrų dviviečių porinių laimėjo Alvydas Varnas (73) su Raimondu Kernazicku (62) 03:26,3, antri – Povilas Skrivelis (66) su Konstantinu Kalnberzs (68) 03:32,8, treti – Eimantas Laucevičius (34) su Egidijum Šidlausku (46) 03:33,3. Moterų dviviečių porinių grupėje lamėjo Vida Stačkutė Šatienė (58) su Vita Rimkiene (48) 03:38,1 antromis liko Birute Gečiauskiene (61) su Audronė Dumšienė (61) 03:43,5, trečia moterų vienviete finišavo Nijolė Gražienė (57) 4:03,8. Be konkurencijos vyrų 4- irklavo Rascius Alfredas (64) Bakas Rimantas (67) Vilkas Jonas (66) KlevinskaS Ricardas (57) 03:35,0 ir vyrų 4x Šidlauskas Egidijus (46) Laucevičius Eimantas (34) Ostapenka Arvydas (50) Skrivelis Povilas (66) 03:25,7
  MOTERŲ PORINĖ DVIVIETĖ - PASAULIO ČEMPIONĖ  Plovdiv, BUL Moterų porinė dvivietė tampa populiariausia valtis Lietuvos merginų tarpe! Į Pasaulio Irklavimo Čempionatų istoriją Milda Valčiukaitė ir Ieva  Adomavičiūtė aukso raidėmis įrašo dar vieną Lietuvos irkluotojų pergalę. Puikiai Čempionate pasirodė ir vienas geriausių Pasaulio vienvietininkų Mindaugas Griškonis, užėmęs trečiąją vietą  su laiku 6:42,900. Išėmus iš Pasaulio Čempionatų dvivietę su vairininku, vienvietė tapo pati lėčiausia, daugiausia irkluotojo sugebėjimų reikalaujanti valtis.
Tarptautinės     regatos
  Pasaulio Irklavimo Meistrų Regata Šiais metais nepavyko  Klaipėdos „Dangės yrių“ irkluotojams išvykti dalyvauti Pasaulio Meistrų Regatoje Sarasotoje Brandenton. Tačiau puikiai startavo vyresnio amžiaus irkluotojai iš Vilniaus „Žalgirio“ Klubo:  Birutė Gečiauskienė, Audrone Dumšiene ir Nijolė Gražienė su latve Sandra Gosa MWE4x valčių klasėje buvo pirmos su laiku 04:17.647, po to  Birutė su  Audrone laimėjo MWE2x valčių klasėje – 04:24.213 ir antros buvo MWF2x valčių klasėje – 04:09.667,  Nijolė trečia liko MWE1x valčių klasėje – 04:21.029. Karolis Nutautas atstovaujantis Academia Remigum klubą MI1x valčių klasėje buvo antras su laiku 04:27.684.
  Ilgo nuotolio Vilhelmo kanalo regatoje įveikta 6000m trasa Gegužės 1 ilgo nuotolio Vilhelmo kanalo regatoje greta jaunimo dalyvavo ir vyresniojo amžiaus irkluotojai, „meistrai“. Mūsų buvo nedaug, bet mes inirtingai kovojome ir puikiai įveikėme trasą. Vida Stačkutė-Šatienė su Vita Rimkiene dviviete porine (50+) pagerino 2018 metų rezultatą 2 minutėm, įveikdamos trasą per 26:27,83, Tadas Savickis vienviete (27+) – 4 minutėm, įveikdamas trasą per 27:57,72. Pirmą kartą dviviete porine (65+) startavę Arūnas Šatas su Povilu Skriveliu įveikė trasą su laiku 25:32,25, Alvydas Varnas su Raimundu Kernazicku – 26:50,82. Taip pat pirmą kartą ilgo nuotolio Vilhelmo kanalo regatoje startavo vienviete (50+) BRATČENKA Loreta iš Akmenės –  33:24,22
  EUROW Austrian Open Liepos 27-28 į  Lizą (Austriją) išbandyti Otensheimo trasos prieš Pasaulio Irklavimo Čempionatą buvo pakviesti vyresniojo amžiaus irklavimo meistrai. Varžybose dalyvavo 152 įgulos su virš 200 irkluotojų iš 12 šalių (Austrijos, Vokietijos, Anglijos, Šveicarijos, Čekijos, Latvijos, Ukrainos, JAV, Lietuvos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos). Varžybų formatas leido startuoti tris kartus: dvivietėje, keturvietėje ir aštuonvietėje arba pavienėje ir porinėje keturvietėse ir aštuonvietėje, nestartuojantys porinėje keturvietėje galėjo startuoti vienviete. Pirmą dieną vyko plaukimai, kuriuose buvo kovojama dėl EUROW regatos medalių ir dėl patekimo į Austrijos Irklavimo Meistrų Čempionato finalus, antrąją – vyko Austrijos Irklavimo Meistrų Čempionato plaukimai ir EUROW regatos MIX laukimai. EUROW regatos plaukimuose buvo apdovanojami tik nugalėtojai, Austrijos Irklavimo Meistrų Čempionato plaukimuose apdovanojamos 3 prizinės vietos, su sąlyga, jei bus aplenkta nors viena konkurentų valtis. Visos įgulos galėjo startuoti tik savo amžiaus grupės plaukimuose. Jei kurioje nors valčių klasėje nepasireiškė nors dvi įgulos iš dviejų klubų, įgulos buvo perkeliamos į jaunesnės amžiaus grupės plaukimą, suteikiant iš anksto nustatytą laiko persvarą. Moterų aštuonvietė buvo tik viena, todėl plaukimas buvo panaikintas. Klaipėdos irklavimo meistrų klubą „Dangės yriai“ EUROW regatoje atstovavo Vida Stačkutė Šatienė ir Arūnas Šatas, kurie laimėjo startuodami MMixF2x valčių klasėje. Taip pat Vida Stačkutė Šatienė startuodama su latvėmis vienoje įguloje laimėjo MWE4-, antra buvo MWE4x valčių klasėje, Arūnas Šatas laimėjo MMG1x valčių klasėje, antras buvo MME2x valčių klasėje, startuodamas su vienoje įguloje irkluotoju iš Latvijos. Austrijos Irklavimo Meistrų Čempionato finale triumfavo Arūnas Šatas, laimėdamas MMG1x plaukimą.
  Klaipėdiečiai parsivežė 12 medalių                iš Pasaulio Irklavimo Meistrų Regatos  Rugsėjo 15 dieną Vengrijoje baigėsi didžiausia Pasaulio irklavimo meistrų regata, kurioje 5 dienas 715-oje plaukimų 8 takeliuose varžėsi dėl medalių 3835 irkluotojai iš 51 šalies 723 klubų. Regatoje dalyvavo ir 5-ių klubų atstovai iš Klaipėdos ir Vilniaus:  trys irkluotojai atstovavo Klaipėdos irklavimo klubą „Dangės yriai“, devyni – Vilniaus irklavimo meistrų klubą „Žalgiris“, trys – Irklavimo klubą 8+, vienas – Lietuvos Irklavimo Klubo Fondą ir vienas –  Akademija Remigum irklavimo klubą. Irkluotojai startavo 7 valčių klasių įgulomis 13 - oje amžiaus grupių nuo 27 iki 95 metų. Vyresniems irkluotojams buvo leidžiama startuoti ir jaunesnių amžiaus grupių plaukimuose.  Apdovanotos medaliais tik pirmąsias vietas užėmusios įgulos. Daugiausiai medalių (I vietų) šešis iškovojo Nijolė Gražienė (VIMK „Žalgiris“) irkluodama WD8+, WE8+, WE4x, MixE8+, MixF2x ir MixF4x valčių klasių įgulose, Vida Stačkutė Šatienė (KIMK „Dangės yriai“) iškovojo keturis medalius – WD4+, WE4x, WF8+ ir MixF2x valčių klasių įgulose, plius užėmė 3 antras vietas irkluodama WD2x, WE4- ir WE4+ valčių klasių ir 2 trečias vietas WE2x ir WF4x valčių klasių įgulose, Vita Rimkiene  (KIMK „Dangės yriai“) iškovojo keturis medalius – WB8+, WC8+, WD8+ ir WE4x valčių klasių įgulose, plius užėmė 3 antras vietas irkluodama WD2x, WE4-, MixC8+ valčių klasių ir 1 trečią vietą WA8+ valčių klasių įgulose, Arūnas Šatas (KIMK „Dangės yriai“) iškovojo keturis medalius – MG1x, MF2x, MF4x ir MixF2x valčių klasių įgulose plius užėmė 1 antrą vietą irkluodamas MF1x ir 1 trečią vietą MG2x valčių klasių įgulose, Audronė Dumšienė (VIMK „Žalgiris“) iškovojo du medalius – WE4x ir WF4x valčių klasių įgulose, Birutė Gečiauskienė (VIMK „Žalgiris“) iškovojo du medalius – WE4x ir WF4x valčių klasių įgulose. Nedaug iki medalių trūko Karoliui Nutautui (Ak.Remigum) – užimtos dvi antros vietos MI 4- ir I-M 8+ valčių klasių įgulose. Žakas Romualdas (LIKF) vairuodamas 4+ buvo trečias. Be jų regatoje taip pat dalyvavo Arvydas Ostapenka, Enrikas Maročkinas, Vaidevutis Drotvinas, Rimantas Bakas, Jonas Vilkas, Alfredas Raščius, Vytautas Lakštauskas, Vidmantas Urbonas, Paulius Gasiūnas, startavę MD1x, MD2x, MG4+, MG4-, MF8+, ME4+,  MD4-, MixC2x valčių klasių įgulose. Buvo vedama ir komandinė įskaita pagal užimtas vietas toms įguloms, kurias sudarė vieno klubo irkluotojai. Kelių klubų sudėtinės ir tarptautinės įgulos taškų nedavė, bet trukdė kitoms iškovoti taškus. Daugiausiai taškų surinkę klubai buvo apdovanojami specialiais prizais. Vyresni nei 90 metų irkluotojai papildomai buvo apdovanoti specialiais atminimo medaliais. Geriausiai vyrų klubų įskaitoje pasirodė „Ushakov Rowing“ klubas iš Maskvos – 973 taškai,  moterų – „Cornelis Tromp“ klubas iš Olandijos – 303 taškai. Palyginimui,  Klaipėdos irklavimo klubo „Dangės yriai“ irkluotojai gavo 15 taškų moterų įskaitoje ir 26 – vyrų ( viso: 41 taškas), Vilniaus irklavimo meistrų klubo „Žalgiris“ gavo 12 taškų moterų įskaitoje ir 2 taškus vyrų. Paskutinę dieną vyko mišrių įgulų plaukimai, kurių rezultatai į komandinę įskaitą traukiami nebuvo. Dar irkluojančių 90-mečių iš Lietuvos regatoje nebuvo. Tarptautinėse įgulose lietuvaičiai irklavo vienose valtyse su Australijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Honkongo, Italijos, JAV, Latvijos, Olandijos, Rusijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos irklavimo klubų geriausiais irkluotojais pelnydami ne tik medalius, bet ir pasidalindami labai vertinga patirtimi.
      Gegužės 30 Kaune vyko irklavimo varžybos L.Kaminskaitei atminti.  Meistrų plaukimuose vėl gerai pasirodė mūsų porinė dvivietė Vida Stačkutė-Šatienė su Vita Rimkiene (4:24,68) lenktyniavusios viename plaukime su vyrais. R.Kernazickas su A.Varnu (4:26,03) taip ir nesugebėjo jų pavyti, ir tik galingas vėjas padėjo jas aplenkti P.Skriveliui su V.Lakštausku (4:17,87). Moterų vienvietę laimėjo N.Kondrotienė (5:18,52) prieš A.Dumšienę (5:50,86). Vyrų vienviečių klasėje pirmas finišavo A.Sova (4:23,32) iš Kaliningrado, antrasis Eimantas Laucevičius (4:35,70) aplenkęs bendraklubį Arūną Šatą (4:55,32). Tačiau neužteko laimėtų sekundžių ir pridėjus amžiaus pataisas nugalėtoju buvo pripažintas 33 metais vyresnis A.Šatas. Keturviečių be vairininko klasėje pasirodė nauja įgula: V.Antanavičius, K.Adomaitis, R.Bakas ir A.Raščius (4:45,55).
    Stipriausieji irklavimo meistrai dalyvavo Baltijos šalių irklavimo čempionate. Kaip daugumoje šių metų varžybų irkluotojams teko įveikti ne tik varžovus, bet ir stiprų priešinį vėją. Pirmą dieną meistrai lenktyniavo 1000m distancijoje, antrą – 500m. 1000m distancijoje MW4- valčių klasėje laimėjo latvės U.Lutoškin, R.Line, V.Galanska, V.Antone, MW4x – antrosios buvo vilnietės A.Dumšienė, R.Gečiauskaitė, N.Kundrotienė, B.Gečiauskienė praleidusios į priekį jaunąsias latves S.Zvilną, A.Kundziną, V.Lupiką su R.Everte, MW1x stipriausia buvo latvė S.Gosa aplenkusi klaipėdietę Vidą Stačkutę-Šatienę, MM1x aiškiai pirmavo latvis V.Meikališs aplenkęs klaipėdietį Arūną Šatą ir estą S.Moržakov, MM4- bendrai latvių ir estų įgulai J.Paalo, R.Poouliste, J.Grikiui, J.Lūsiui amžiaus pataisa leido išplėšti pergalę prieš latvius A.Pilveris, V.Priediens, K.Kalnberzs, A.Kamols, trečiais palikę vilniečius V.Antanavičių, K.Adomaitį, R.Baką ir A.Raščių. MM2x laimėjo P.Skrivelis su V.Lakštausku. Pirmą kartą Baltijos šalių čempionatų istorijoje startavo ir mišrios Mix2x įgulos. Plaukimą laimėjo latviai V.Meikališs su S.Gosa, kuriems amžiaus pataisa leido aplenkti jaunuosius A.Veličko su E.Jaunbauere. 500m distancijoje MW4- vėl laimėjo latvės yrininkaujamos V.Antonės, MW4x – vilnietės yrininkaujamos B.Gečiauskienės, MW1x – latvė S.Gosa, klaipėdietė Vida Stačkutė-Šatienė vėl buvo antra, MM1x pirmas buvo Arūnas Šatas, MM2x R.Kernazickas, A.Varnas, MM4- J.Paalo, R.Poouliste, A.Priede, J.Lūsis, Mix2x vėl pirmi buvo latviai V.Meikališs su S.Gosa.
    LIETUVOS IRKLAVIMO ČEMPIONATAS Meistrų įguloms besiruošiančioms vykti į Pasaulio meistrų irklavimo čempionatą Hazewinkelyje LR čempionatas buvo paskutinis išbandymas ir labai svarbus etapas. Gaila, kad tuo pačiu metu vyko čempionatai Latvijoje ir Estijoje, todėl į Trakus susirinko labai mažai įgulų ir visos jos sutilpo į tris plaukimus. Oras buvo palankus. Takeliuose vyko bekompromisinė kova iki pat finišo, neatsižvelgiant į dalyvių amžių. Dvivietėse porinėse vėl tik pačiame finiše P.Skrivelis su V.Lakštausku laimėjo prieš Vida Stačkutę-Šatienę su Vita Rimkiene, palikdami trečiaisiais R.Kernazicką su A.Varnu. Vienvietėse laimėjo visą distanciją pirmavęs Arūnas Šatas, už savęs palikęs K.Nutautą ir S.Baltoką. Keturviečių plaukime pasižymėjo moterų 4x N.Kundrotienė, N.Savickytė, A.Dumšienė ir B.Gečiauskienė aplenkusios J.Ščiglinskienę, Ž.Daunienę, R.Gečiauskaitę ir R.Karalienę, bei L.Petkevičiūtę, A.Kaladžinskienę, J.Kačinauskienę ir G.Judelevičienę, vyrų 4- buvo pirmais V.Antanavičius, K.Adomaitis, R.Bakas ir A.Raščius, vyrų 4+ –  R.Paškauskas, E.Paliokas, R.Balaišis ir A.Dulinskas, vair. R.Mišeikytė. Vyrų 4x –  A.Visockas, A.Jankauskas, E.Šidlauskas, K.Butkus.
2015 Rugpjūčio 15
    DANĖS REGATA Šiais metais meistrų lenktynėse keturvietėmis su vairininku ir vienvietėmis dalyvavo 66 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Rygos ir Oslo. Parado metu gerų rezultatų linkėjo LIF Prezidentas D.Pavilionis ir Klaipėdos Meras V.Grubliauskas. Lenktynių pažiūrėti susirinko jau nebeirkluojantys Klaipėdos irklavimo žinovai, išlindo rudenėjanti saulė, padėjo irtis lengvai dvelkiantis vėjelis. Vyresniems padėjo netik vėjas, bet ir amžiaus pataisos. Vyrų 1x klasėje laimėjo Arūnas Šatas iš Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ – 02:51,57 (3:13,57), antru pripažintas K.Nutautas iš VIMK „Žalgiris“ - 02:56,44 (3:43,44), trečiu – A.Varnas – 03:04,79 (03:43,79). Jaunieji „Dangės yrių“ vienvietininkai, Eimantas Laucevičius, greičiausiai įveikęs trasą liko ketvirtas – 03:08,76 (03:09,76), o Tadas Savickis – penktas 03:17,88 (03:18,88) Moterų 4+ klasėje laimėjo bendra įgula merginų iš Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ - Vida Stačkutė-Šatienė, Vita Rimkienė ir VšĮ IK 8+ iš Vilniaus – S.Briedienė, V.Bagdonavičienė, vair. B.Murnikovienė – 02:54,92 (03:12,92), antromis tapo kiek jaunesnės greičiausiai trasą įveikusios latvės – V.Galanska, E.Jaunbauere, R.Line, V.Antone, vair. E.Stulpinaitė –  02:55,61 (03:06,61), trečiomis buvo latvių ir VIMK „Žalgiris“ įgula – B.Stratmane, L.Kaufmane, A.Kaladžinskienė, L.Petkevičiūtė, vair. J.Egle. Moterų 1x klasėje laimėjo Vida Stačkutė-Šatienė iš Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ -  03:13,10 (3:33,10), antra tapo N.Kondrotienė iš VIMK „Žalgiris“ - 03:13,29 (03:31,29), trečiąja – A.Dumšienė – 03:27,26 (03:51,26). Vyrų 4+ klasėje startavo kaip niekada daug valčių, net aštuonios įgulos, ir pasižymėjo aštria konkurencija. Laimėjo,  VIMK „Žalgiris“ įgula R.Bakas, A.Raščius, V.Antanavičius, K.Adomaitis, vair. J.Egle – 02:45,57 (03:07,6), antrais pripažintai Arūno Šato iš Klaipėdos irklavimo meistrų klubo „Dangės yriai“ yrininkaujamai įgulai su Gintautu Rimkumi ir A.Priede, bei A.Kamols iš Latvijos, vair. K.Jokubauskaitė neužteko 10sek, kad atsilošti 8 metų amžiaus spragą – 02:45,60 (02:57,60). Trečiaisiais tapo geriausią laiką parodžiusi jauna įgula, subūrusi irkluotojus iš Šiaulių: Eimantą Laucevičių, Tadą Savickį, atstovavusius Klaipėdos irklavimo meistrų klubą „Dangės yriai“, šiaulietį A.Jankauską ir Norvegijoje dabar gyvenantį R.Avlosevičių, vair.E.Gabrilavičiūtė 02:51,95 (02:52,95). Įdomu pastebėti, kad net penki vyrų 4+ klasės lenktynėse dalyvavę klaipėdiečiai įgulose užėmė poziciją dešiniajame borte. Kairiajame borte irkluojančių vyrų trūkumas matyt sutrukdė suburti klaipėdiečių įgulą. Pirmą kartą „Danės“ regatos istorijoje startavo mišrios moterų ir vyrų. Organizatoriai leido startuoti ekspromtu susidariusioms įguloms. Lenktynės sulaukė didelio susidomėjimo ir daugelio, nesuspėjusių paduoti paraiškų, apgailestavimo. Plaukimą laimėjo vyresnieji – D.Pavilionis, K.Nutautas, S.Briedienė ir Vita Rimkiene, vair. K.Jokubauskaite – 02:52,57 (03:11,57), antri po pataisų atėmimo – Gintautas Rimkus, A.Priedė, V.Antonė, L.Renate, vair. V.Galanska – 02:57,35 (03:07,35).
    EUROPOS IRKLAVIMO MEISTRŲ REGATA  MIUNCHENAS Nors 2016 metais Klubą paliko 12 narių, tačiau dalyvaujančių treniruotėse ir varžybose skaičius nesumažėjo. Todėl Klaipėdos irklavimo meistrų klubas “Dangės yriai”  jo trijų narių Miunchene buvo atstovaujami penkiose įgulose. Be to Vida Stačkutė Šatienė irklavo dar ir penkiose tarptautinėse įgulose. Regatoje dalyvavo 988 įgulos iš 32 šalių ir iš 271 irklavimo klubo. Geriausiai startavo Vida Stačkutė Šatienė tarptautinėse įgulose laimėjusi WE8+, WE4-, MixE4x valčių klasėse  amžiaus grupėje virš 55 metų ir WF4+, WF4- valčių klasėse amžiaus grupėje virš 60 metų, WE1x ir MixE2x  valčių klasėje amžiaus grupėje virš 55 metų su Arūnu Šatu buvo antra. Arūnas Šatas vienviete visą laiką pirmavęs trasoje finiše buvo priverstas nusileisti G Astachovui iš Maskvos “Dinamo” ir E1x, ir F1x valčių klasėse amžiaus grupėse virš 55 ir virš 60 metų. E2x valčių klasėje amžiaus grupėje virš 55 metų Arūnas Šatas su Raimondu Stonkumi buvo treti.                              Rezultatus galite rasti čia:
2016 Liepos 29-31
    Trakų Galvės ežere vyko LIETUVOS IRKLAVIMO ČEMPIONATAS, į kurį buvo pakviestos dalyvauti ir kitų šalių meistrų įgulos. Tačiau atvyko vos kelios lietuviškos. Dauguma Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos klubų dalyvavo Europos irklavimo meistrų regatoje Miunchene. Klaipėdos irklavimo meistrų klubą “Dangės yriai” atstovavo vienvietininkas Tadas Savickis laimėjęs 1x plaukimą. Atėmus amžiaus pataisas pergalė buvo pripažinta 72 metų amžiaus irkluotjui iš Vilniaus Leonui Petkūnui.
    Jau nuo vasario pradžios nekantriai žvilgčiojome į Danės vandenis: ledo nėra, sniego nėra, net ir šalčio nėra... Praūžė Užgavėnių šurmulys, girdėjome, kad meškos kažkur prisikėlė iš žiemos miego ir nesirengia daugiau miegoti... o mes vis vaikščiojame krantais ir mąstome, - “ar neperšalta?” Tad šiandien, paskutinę žiemos dieną, nutarėme nebedelsti. Tikrai jau nebešalta. Svarbu, kad nebūtų didesnio vėjo. Galima kiek pasislėpti už vingiuotos upės krantų. Tačiau, truputėli pairklavus, vis tiek teko nusimesti vieną kitą viršutinį rūbą, kad neperkaisti. Ir svarbiausia, iškilmingai pareiškiame, kad klaipėdiečiai atidarė 2015 metų sezoną. Jei norite irkluoti, važiuokite į Klaipėdą!
2015 Vasario 28 Daugiau... Daugiau...
    „Sporto Meistrai“ - šie žodžiai dabar Lietuvoje įgauna naują prasmę! Sporto Veteranų Asociacija „Penki žiedai“ vienijanti virš 40 Lietuvos įvairių sporto šakų sporto klubų 2015 metų kovo 13 d. nutarė pakeisti pavadinimą į Lietuvos Sporto Meistrų asociaciją „Penki žiedai“. Su šiuo pavadinimu vyresnio amžiaus sportininkai ne tik neprarado „Sporto veteranų“ vardo garbingumo, bet ir įgavo teisę ir palaikymą siekti aukštų rezultatų ir rekordų savo amžiaus grupėse.
    Trakuose “Trakų Galvės” restorane vyko tradicinis IRKLAVIMO VAKARAS atidaręs naująjį 130 -jį irklavimo sezoną. Į šventę buvo pakviesti geriausi Lietuvos irkluotojai, treneriai, anksčiau Lietuvos irklavimą garsinę sportininkai, irklavimo sporto veikėjai ir rėmėjai. Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis ir dukart Pasaulio irklavimo čempionas, Vilniaus mero pavaduotojas Jonas Pinskus sveikino geriausius 2014 metų sezono irkluotojus Rolandą Maščinską, Mildą Valčiukaitę, Saulių Ritter, Donatą Vištartaitę, Mindaugą Griškonį, Liną Šaltytę, pasižymėjusius jaunesnio ir vyresnio amžiaus sportininkus, bei jų trenerius.
    Dar viena šventė - baigėsi paskutinis "REMUS taurės 2015" etapas kur galėjo išbandyti jėgas irkluodamos uždarose patalpose “concept 2” aparatais 500 m. trasoje įvairių kategorijų poros. Išdalinti paskutiniai medaliai, trijų etapų nugalėtojams įteiktos taurės. Jose dalyvavę “Dangės yrių” irkluotojai grįžo į namus su taurėmis ir medaliais. Vida Stačkutė-Šatienė su Vita Rimkiene laimėjo porų 50+ grupėje, Vita Rimkienė su Dariumi Raišučiu laimėjo mišrių porų mix 31-50 grupėje, Vida Stačkutė-Šatienė su Tomu Šmitu toje pat grupėje buvo treti.
addlikebutton.net